«Молодь говорить»

photo 2021 10 04 13 18 54

25 вересня 2021 року студенти-філологи І–ІІІ курсів Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова взяли участь у міському форумі «Молодь говорить» в оновленому ККЗ «Україна» (вул. Сумська, 35). Захід організований Управлінням у справах сім’ї та молоді, Молодіжною радою при Харківському міському голові, КЗ «Харківський міський центр дозвілля молоді».

Студенти мали змогу поставити питання щодо розвитку молодіжної політики, розв’язання проблем із працевлаштування та саморозвитку представникам міської влади, керівникам і провідним фахівцям IT-компаній («EPAM», «NIX», «Sigma Software»), сфери підприємництва та медіа. Відомі спікери поділилися власним досвідом, порадами щодо підвищення мотивації, секретами успіху.

Як бачимо, для обговорення актуальних для молоді проблем створено платформу, де на прикладі історій успішних людей із різних сфер суспільного життя показано, що потрібно робити для власного розвитку й самореалізації.

Учасники форуму підтвердили, що нині в Харкові безліч можливостей для розвитку й реалізації знань, умінь і навичок талановитої молоді.

Хочемо відзначити користь таких заходів, які, сподіваємося, стануть систематичними.

photo 2021 10 04 13 22 32

photo 2021 10 04 13 19 19