Візит представників Посольства США в Україні в ХНУМГ ім. О.М. Бекетова

12 листопада 2019 року відбулась зустріч Директора програм з питань викладання англійської мови Посольства США в Україні Тімоті Коллінза та Помічника аташе з питань культури Посольства США Лілії Шило з Проректором з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків і розвитку Університету Євгеном Володимировичем Грицьковим, директором Центру міжнародної діяльності та освіти Марією Сергіївною Осінською та завідувачкою кафедри іноземних мов, директором Центру іноземних мов Оленою Львівною Ільєнко.

IMG 4314

Під час зустрічі були обговорені питання співпраці ХНУМГ імені О.М. Бекетова з Регіональним офісом з питань викладання англійської мови Посольства США в Україні. В ході зустрічі досягнуто попередню домовленість про запрошення до ХНУМГ імені О.М. Бекетова викладача англійської мови, стипендіата програми Фулбрайт для проведення занять зі студентами спеціальності 035 Філологія та інших спеціальностей. У рамках зустрічі також відбулось знайомство почесних гостей із Університетом.

IMG 4247

IMG 4268