Кафедра іноземних мов запрошує вас на навчання

Шановні абітурієнти!

Кафедра іноземних мов запрошує вас на навчання за новою спеціальністю 035 ФІЛОЛОГІЯ "Германські мови та літератури(переклад включно), перша -англійська (французька або німецька – друга)." 

2019main

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА

(Освітньо-професійна)

ФІЛОЛОГІЯ

перший (бакалаврський)

ГАЛУЗЬ ЗНАНЬ         03 Гуманітарні науки

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ       035 Філологія

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ        035.041 ГЕРМАНСЬКІ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ (ПЕРЕКЛАД ВКЛЮЧНО),

                                     ПЕРША - АНГЛІЙСЬКА

Професія перекладача стоїть поза часом, оскільки вона завжди входила до переліку найактуальніших професій, і ніколи не втрачала своїх позицій на ринку працевлаштування. Особливу значущість зазначена професія набула в останні роки, завдяки розширенню кордонів і наближенню нашої країни до Європейського союзу. Керівники державних та приватних підприємств, усвідомлюючи необхідність володіння іноземними мовами своїми працівниками, заохочують останніх отримувати другу вищу освіту без відриву від виробництва, тобто заочно. Наша кафедра надає таку можливість. З огляду на це, знання мов є життєвою необхідністю для сучасної людини і надзвичайною можливістю для професійного та особистісного розвитку.

Наші переваги:

- кафедра іноземних мов здійснює комплексну підготовку майбутніх перекладачів за всіма спеціальностями, що є в університеті. Така підготовка є унікальною, оскільки ХНУМГ імені О.М. Бекетова є єдиним вищим навчальним закладом України, який готує спеціалістів в області міського господарства.

- Наші майбутні випускники будуть мати можливість оволодіти знаннями і уміннями, необхідними для гідного працевлаштування в Україні та за її межами. Володіння декількома іноземними мовами у поєднанні з галузевими знаннями у сфері інформаційних технологій, менеджменту, туризму та готельного господарства, будівництва, транспорту, екології, економіки, архітектури, освітлення міст, нафто-газового господарства і т.ін., дадуть унікальну можливість кар’єрного зростання у надзвичайно широкому спектрі професій, а саме: перекладач-синхроніст, галузевий перекладач, асистент менеджера проектів, івент-менеджера, і т.ін.

- Якісна фундаментальна теоретична підготовка буде поєднуватися з практиками, які наші студенти будуть проходити на потенційних місцях їх майбутнього працевлаштування, наприклад, у Департаменті міжнародного співробітництва Харківської міської ради, таким чином отримуючи унікальну можливість заринутись у професійне середовище з першого курсу навчання.    

- Досвідченість і професіоналізм нашого професорсько-викладацького складу і спеціалістів-практиків є запорукою вашої успішності у навчанні і майбутньому працевлаштуванні в Україні та закордоном.

- Устатковані новітніми технологіями начальні аудиторії надаватимуть можливість здійснювати процес навчання у відповідності до найсучасніших методик викладання іноземних мов з використанням інноваційних підходів.

- Тісні професійні зв’язки кафедри з провідними закордонними навчальними закладами, зокрема з Канадським коледжем англійської мови міста Ванкувер, нададуть можливість для безпосереднього on-line спілкування з викладачами-носіями англійської мови із подальшою можливістю проходження практики /стажування у Канаді та інших зарубіжних країнах.

ПРОФЕСОРСЬКО-ВИКЛАДАЦЬКИЙ СКЛАД

Кафедра іноземних мов була заснована у 1941 році. В теперішній час кафедру очолює кандидат філологічних наук, доцент Ільєнко Олена Львівна, яка водночас займає посаду директора Центру Іноземних Мов при ХНУМГ ім. О. М. Бекетова, а також є Президентом Міжнародної Асоціації викладачів англійської мови TESOL-Ukraine. Серед викладачів кафедри 7 кандидатів наук, 10 старших викладачів, які постійно відвідують міжнародні семінари та тренінгі. Вашими наставниками стануть професіонали, які поєднують наукову, педагогічну та практичну фахову діяльність, а також запрошені провідні фахівці у різних галузях господарства України та перекладознавства.

СТРОК НАВЧАННЯ

Підготовка бакалаврів за означеною спеціальністю триває 3р.10міс.

ФОРМИ НАВЧАННЯ

Денна.

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ

Денна форма 25000 грн.   актуальна інформація за посиланням вартість навчання

ВСТУПНІ ВИМОГИ

Необхідною вимогою є складання ЗНО: українська мова та література, англійська мова, історія України або географія.

Предмети Вага ЗНО

Вага

атестату

Українська мова та література 0,4 0,1
Іноземна мова 0,3
Історія України або Географія 0,2

Мінімальна кількість балів для допуску до участі в конкурсі або для зарахування на навчання поза конкурсом 100

КОНТАКТИ

Приймальна комісія знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Маршала Бажанова, 17. Телефон 707-33-26.

У разі виникнення питань, звертайтесь на кафедру іноземних мов за телефоном:

Кафедра іноземних мов +38 (066) 545-81-14, +38 (097) 980-22-62

Ільєнко Олена Львівна +38 (050) 109-46-53,

або пишіть нам на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сайт підрозділу http://foreign.kname.edu.ua/

Facebook https://www.facebook.com/beketovforeign/

Instagram https://www.instagram.com/beketov_foreign/

Twitter https://twitter.com/beketov_foreign/


На сайті 84 гостей та користувачі відсутні

Новости