Лекція д-ра Мегді Атталла

1.21.11

21 листопада 2018 року на факультеті менеджменту відбулася відкрита лекція д-ра Мегді Атталла, професора Школи бізнесу та готельного господарства міста Люцерна (Швейцарія), що є провідним вищим навчальним закладом Швейцарії у галузі готельно-ресторанного бізнесу.

 

Д-р Мегді Аттала представляє декілька міжнародних вищих навчальних закладів. Він є регіональним директором з маркетингу та деканом факультету для іноземних студентів в Benedict Education Group, м.Цюріх, Швейцарія; професором маркетингу та стратегічного розвитку у Швейцарській школі бізнесу, м. Цюріх, а також доцентом кафедри продаж, маркетингу, туризму, економіки та дозвілля у Міжнародному центрі кар'єри у галузі готельного бізнесу, м. Люцерна, Швейцарія.

Під час лекції у Харківському національному університеті міського господарства ім. О.М. Бекетова професор Атталла висвітлив перспективи працевлаштуванням майбутніх фахівців у міжнародному туристичному бізнесі, обговорив зі студентами вимоги до співробітників, що працюють у сфері гостинності. У ході спілкування з викладачами факультету менеджменту були розглянуті питання різниці у підходах до вищої освіти у сфері туризму та готельно-ресторанного бізнесу в Україні та Швейцарії, а також досягнуто попередньої домовленості про встановлення співробітництва між ХНУМГ ім. О.М. Бекетова та Школою бізнесу та готельного господарства міста Люцерна, Швейцарія.

2.21.11

3.21.11


На сайті 208 гостей та користувачі відсутні

Новости