Лекція д-ра Мегді Атталла

1.21.11

21 листопада 2018 року на факультеті менеджменту відбулася відкрита лекція д-ра Мегді Атталла, професора Школи бізнесу та готельного господарства міста Люцерна (Швейцарія), що є провідним вищим навчальним закладом Швейцарії у галузі готельно-ресторанного бізнесу.

Д-р Мегді Аттала представляє декілька міжнародних вищих навчальних закладів. Він є регіональним директором з маркетингу та деканом факультету для іноземних студентів в Benedict Education Group, м.Цюріх, Швейцарія; професором маркетингу та стратегічного розвитку у Швейцарській школі бізнесу, м. Цюріх, а також доцентом кафедри продаж, маркетингу, туризму, економіки та дозвілля у Міжнародному центрі кар'єри у галузі готельного бізнесу, м. Люцерна, Швейцарія.

Під час лекції у Харківському національному університеті міського господарства ім. О.М. Бекетова професор Атталла висвітлив перспективи працевлаштуванням майбутніх фахівців у міжнародному туристичному бізнесі, обговорив зі студентами вимоги до співробітників, що працюють у сфері гостинності. У ході спілкування з викладачами факультету менеджменту були розглянуті питання різниці у підходах до вищої освіти у сфері туризму та готельно-ресторанного бізнесу в Україні та Швейцарії, а також досягнуто попередньої домовленості про встановлення співробітництва між ХНУМГ ім. О.М. Бекетова та Школою бізнесу та готельного господарства міста Люцерна, Швейцарія.

2.21.11

3.21.11