Міжнародна науково-практична конференція "Пріоритети наукових досліджень: теоретична та практична цінність"

photo 2018 11 28 20 18 36

27-30 листопада 2018 року викладачі кафедри іноземних мов доц. Моштаг Є.С. доц. Осінська М.С. беруть участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції "Пріоритети наукових досліджень: теоретична та практична цінність", що проходить у Вищій школі бізенсу - Університеті Нешинал-Луїс у місті Новий Сонч, Польща.

Доц. Моштаг Є. С. виступила з доповіддю на тему Travelogue as a Type of Text and Discourse (Травелог як тип тексту і дискурсу). Доц. Осінська М. С. виступила із доповіддю на тему Сommunity Interpreting Settings Classification (Класифікація типів перекладу для потреб громади).

У конференції прийняли участь дослідники з країн ЄС, України, Білорусі, Молдови, Грузії.

У ході візиту викладачами кафедри іноземних мов Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова було досягнено попередньої домовленості про встановлення співробітництва з кафедрою іноземних мов Вищої школи бізенсу -Університету Нешинал-Луїс.

photo 2018 11 28 20 18 45

Сейчас 108 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте